Dům s infografikou financí

Na veškeré náklady spojené s chodem domácnosti jsou tu naši Osobní specialisté. Vy si dejte kávičku, my se postaráme o zbytek!

Logo CleverEnergies s kresbou přírody

Jsme ryze českým ekologickým dodavatelem elektřiny a zemního plynu pro domácnosti, podnikatele a obce.

Thajská pláž Koh Lanta

Náš Český resort a cestovní kancelář nabízející ubytování v samém srdci exotického ráje jihovýchodního Thajska.

Logo CleverPeople Gold

Poskytujeme profesionální poradenství v oblasti odvodů zdravotního pojištění a zřízení pogramu benefitů pro zaměstnance.Tyto služby poskytujeme ZCELA ZDARMA!

Dresy 4 Free logo

Stali jsme se součástí originálního projekt podporující sport a zdravý životní styl, který vede agentura WOKE! Zapojte se s vaší firmou a podpořte svou image, marketing i prodej. Kontaktujte zde

Logo Clever Protect slon

Ztrácíte se v nekonečných nabídkách po telefonu, zvonění u dveří a „rodinných známých“ co ví nejlíp co s vašimi penězi??? Od toho je tu náš CLEVER PROTECT !!

Operátor Call centra

V našem Callcentru outsourcujeme služby nejen pro startupy, ale i dlouhodobé projekty. Věnujte se rozvoji své firmy a zákaznickou péči nechte na nás.

Reef Product Aquarium

Máme rádi rybičky! Nebo spíš náš šéf… Pro každého akvaristu, který nám pošle fotografii svého akvária máme neuvěřitelnou sazbu na cenu elektřiny.

Logo WOKE

Jsme reklamní a marketingová agentura s dlouholetými zkušenostmi specializovaná na propojení Online Marketingu s reálným životem.