V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT

739 708 111

EKONOM

Společnost Clever People hledá specialistu v oblasti daní pro všechny její projekty. Pokud potřebujete vidět smysl a motivaci z výsledků vlastní práce, zašlete CV jěště dnes!

Poslat CV

Co požadujeme?

– SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

– víceletou praxi v oboru – znalost daňového, finančního a mzdového účetnictví

– výborné organizační schopnosti

– spolehlivost, preciznost a kreativitu

– chuť a schopnost řešit i složité případy

– profesionální přístup

– MS Office, ŘP-B

Co nabízíme?

– zodpovědnou práci v progresivní společnosti s dlouhodobými úspěchy

– velmi dobré finanční ohodnocení

– možnost tvořit a rozvíjet finanční strategii

– přátelský kolektiv

– firemní benefity

– při úspěšném zapracování postupné fin. navýšení až 5.000

Jaká je náplň práce?

– finančně analytická činnost

– řešení daňových souvislostí

– reporting a optimalizace procesů

– cash flow holdingu

– plánování zdrojů a krytí nákladů společnosti

– nastavování, kontrola a metodické vedení účetních procesů

– práce s bankovními účty společnosti

– vedení mzdové agendy

Finanční specialista

Náš Clever tým rozšiřujeme o spolehlivé kolegy a kolegyně s pozitivním přístupem k obchodu a finančním službám. Kolegy, kteří vědí, že práce v obchodním odvětví není jen osmihodinová směna.

Poslat CV

  • Výborný verbální projev

    Výborné vyjadřovací schopnosti, profesionální vystupování a umění naslouchat potřebám zoufalého klienta jsou základem pro tuto pracovní pozici.

  • Pracovní zápal

    Předchozí obchodní praxe pro nás není nutností. Zato vyžadujeme chuť na sobě pracovat, umět se upřímně usmát na klienta i po náročném dni a neustále do sebe nasávat nové poznatky a vědomosti.

  • Časovou flexibilitu

    Někdy prostě musíte na klienta počkat, nebo mu dát více potřebného času. Odměnou Vám však bude dobrý pocit z vykonané činnosti a také adekvátní částka na výplatní pásce.

  • spolehlivost a odpovědnost

    Hledáme kolegy a kolegyně, kteří budou pečlivý a zodpovědný za svoji práci a výsledky. Chtějí překonávat svoje hranice a nevadí jim každodenní řízení vozidla.

  • Práci na HPP/IČO

    Fixní mzda 20 000 Kč
    + odměny za dokončené projekty a osobní ohodnocení.

  • Firemní benefity

    Automobil Mercedes Smart.
    Firemní mobil s daty.
    Odborná školení.
    Legendární firemní akce.
    Víkendy a svátky volné.

  • Kariérní systém

    I u nás se můžeš probojovat na nejvyšší pozici.

  • Přátelský kolektiv

    Nikoho nenecháváme v nesnázích.