Logo CleverEnergies s kresbou přírody

Tržní kapitalizace digitálního odvětví dosáhla v listopadu 2017 neuvěřitelných 200 mld $!
Z hlediska očekávaného růstu trhu se však stále jedná pouze o zlomek z predikovaného objemu peněz do tohoto odvětví investovaných.

Graf znázorňující objem peněz v investičním prostředí z 25.6.2017:

Tato analýza jasně ukazuje neskutečný 100% nárůst objemu trhu za necelých 5 měsíců. Ale dále poukazuje i na fakt, že růst stále pokračuje, zrychluje se v závislosti na stále širším mainstreamovým využitím kryptoměn. Z hlediska světových trhů se však stále jedná o pouhý zlomek potenciálního kapitálu.

Je samozřejmě potřeba si uvědomit, že i na tomto poli se najdou nečestní hráči a podvodníci a nemálo investorů nenávratně přišlo o svoje prostředky.

Proto se zaměřujeme na poradenství v té nejkozervativnější a nejbezpečnější formě tohoto VYSOCE volatilního prostředí a to je težba kryptoměn.

Naši specialisté jsou školenými odborníky, kteří vám dokáží vše vysvětlit a poradit jak se na tomto poli lépe orientovat, případně čemu se vyvarovat a jak bezpečně postupovat. Toto poradeství poskytujeme v rámci naší služby Clever Protect.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás.

Disclaimer: Tyto články nelze považovat za investiční poradenství a stále platí rada, abyste se do spekulací na bitcoinových burzách pouštěli jen s prostředky, které můžete postrádat. Vysoký zisk s sebou nese i výrazné riziko ztráty a na trzích s kryptoměnami to platí dvojnásobně.

ZAUJALY VÁS MODERNÍ TECHNOLOGIE digitálních kryptoměn?

V současné době se jedná o nejrychleji roustoucí průmyslové osvětví na světě jehož tržní kapitalizace skokově roste v řádech miliard dolarů denně.
Budoucnost přichází a my jsme svědky raketových růstů a zhodnocení v řádech 1000 % ročně!
Chcete vědět více? Naši reprezentanti vám rádi vše vysvětlí.